en  lt  RU  PL  DE 
į pradžią turinys susisiekite
APIE VEISLYNĄ
Jus sveikina veislynas “Ellenium“

Šis Kanados sfinksų veislynas atsirado įsigijus nuostabią žaismingą šokolado spalvosir akvamarino spalvos akių Kanados sfinkso katyte Prudence. Katytė augo ir mes sudalyvavome parodoje, kur ji buvo puikiai įvertinta. Po to sekė kitos parodos, ir ji visada laimėdavo savo titulą. Taip keliaujant ji sutiko savo pirmąjį „vyra“ iš Izraelio, gyvenantį Estijos sostinėje Taline ir susilaukė šešių nuostabių kačiukų. Kadangi mūsų dar buvo nedaug, mes prsijungėme prie patirties turinčio Peterbald plikas kates auginančio veislyno „BaldEra“. Ten augome ir stiprėjome. 

Šiandien mes jau savarankiški ir  „Ellenium“ veislynas įregistruotas WCF (World Cat Federation) ir yra LGAC (Lietuvos Gyvūnu Augintojų Centras) narys. 

Mes labai mylim ir lepinam mūsų kates, už tai jos dėkoja mums savo meile Mūsų tikslas išauginti sveikus, labiausiai tipą ir standartą atitinkančius palikuonis, kurie teiks džiaugsmą jų naujiems šeiminkams ilgus metus. Siekiant savo veisimo tikslų mes planuojame atrinkti geriausius įvairių kraujo linijų gyvūnus, veisimo programoje paliekant geriausius, tevus pranostančius palikuonis, ir išleidžiant i „pensija“ buvusius. 

Sertifikatas